اکانت لاگین سبد سرچ

Product

سبد0

محصولات باغی

قیمت گردو با پوست | تهیه ارزان ترین گردوها در کشور

قیمت گردو با پوست | تهیه ارزان ترین گردوها در کشور

ریال 1,800,000

لایکloading...

دیتا تاریخ:

چشم نمایش: loading...

قیمت گردو با پوست | تهیه ارزان ترین گردوها در کشور

گردو یکی از محصولات پر اهمیت در لیست خشکبار می باشد که جایگاه خاصی در تغذیه و سر سفره صبحانه دارد و به غیر از مصرف به عنوان خوراکی از آن روغن گیری نیز می شود.

قیمت گردو با پوست بستگی به نوع گردو متفاوت است، از انواعی از گردو با پوست می توان به موارد زیر اشاره نمود: گردو پوست کاغذی تویسرکان، گردو با پوست سخت که به چند نوع تقسیم می شود. 

تجارت گردو  و تهیه ارزان ترین گردوها یکی از سود آور ترین حرفه ها نیز به شمار می رود چرا که نه تنها در داخل ایران بلکه در کشورهای خارجی نیز طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. 

فروش گردو با پوست در بازار رایج تر می باشد و طرفداران زیادی دارد و همچنین قیمت ارزان تری را شامل می گردد.

خرید گردو اینترنتی یکی از راه هایی است که به دلیل کاهش هزینه های مازاد قیمت ارزان تری را شامل می شود بسیاری از سایت ها نیز برای رقابت در بازار کمترین قیمت ممکن را در نظر می گیرند که با کمی سرچ در اینترنت می توان به آنها دست یافت.

مواد غذایی ارگانیک در دنیای امروز جایگاه ویژه ای دارد به خصوص در جوامع اروپایی دارد از این منظر گردوی ارگانیک انتخاب مناسبی است چرا که کاملا مفید می باشد و اطمینان خاطر در مصرف کننده نمایان می گردد 

 


بخش های مرتبط

...load.....


#گردو با پوست

#آجیل

#خشکبار

#کشمش

#گردو ایرانی

linkedin facebook instagram pinterest reddit twitter

گیلانیکا

هدف ما در گیلانیکا ایجاد یک بازار سراسری است که هر کسی بتواند آزادانه محصولات و خدمات مرتبط با حوزه کشاورزی را صرف نظر از مرزهای جغرافیایی، معرفی و معامله کند. ایجاد بستری آسان، در دسترس و قابل اعتماد برای همکاری فعالین زنجیره تامین محصولات کشاورزی
logo-samandehi

راه های ارتباطی

شماره تماس: 09115033667
شماره تماس: 09222119453
Email: info@gilaneka.ir
آدرس : رودسر-خیابان شهدا-پشت بازار محلی برنج فروشان
سایت فروش محصولات شمال گیلانی کا
کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت گیلانیکا می باشد