منوی گیلانی کا
اکانت لاگین سبد سرچ

Product

سبد0

اخبار کشاورزی

چای ضد کرونا چیست؟

چای ضد کرونا چیست؟

لایک.

دیتا تاریخ:

چشم نمایش:.

چای ضد کرونا چیست؟

طبق پژوهش‌های جدید، یک ترکیب موجود در چای سبز می‌تواند سرنخ تولید دارویی مؤثر برای مبارزه با ویروس کرونا و بیماری کووید ۱۹ باشد.

محققان معتقدند طبیعت قدیمی ترین داروخانه جهان است و دنیای طبیعی دارای اسرار فراوانی بوده که می‌تواند منجر به تولید داروهای جدید قوی شود.

ترکیبات مؤثر چای سبز برای نبرد با کرونا

چای سبز سایت گیلانیکا

یافته‌های اولیه این محققان نشان می‌دهد که یکی از ترکیبات موجود در چای سبز ممکن است به مبارزه با ویروس کرونا کمک کند که منجر به کشته شدن افراد بسیاری از سراسر جهان شده است. با استفاده از این منطق، محققان شروع به تجزیه و تحلیل کردند که آیا هر یک از این ترکیبات می‌تواند در مبارزه با بیماری همه گیر کووید ۱۹ کمک کند.

با این هدف، محققان تحقیقات کتابخانه ای از ترکیبات طبیعی که از قبل شناخته شده بود و احتمال داده می‌شد که در برابر ویروس‌های مختلف کرونا فعال هستند، را غربالگری و طبقه بندی کردند. آنها در این کار از یک برنامه رایانه‌ای مجهز به هوش مصنوعی استفاده کردند. با این حال، این مطالعه هنوز در روزهای ابتدایی خود است و با هر نوع کاربرد بالینی فاصله زیادی دارد.

چای سبز سایت گیلانیکا

این تیم تحقیقاتی دریافتند که ترکیب چای سبز می‌تواند به دارویی مقرون به صرفه و در دسترس برای درمان ویروس کرونا منجر شود. محققان ترکیب گالوکاتچین (gallocatechin) از ترکیبات چای سبز را نقطه گذاری کردند که به گفته آنها این ماده در برابر ویروس‌های کرونا بسیار فعال است.

در ضمن این محققان تاکید کردند که پروژه تحقیقاتی آنها نیاز به مطالعات بیشتر دارد و اینکه پژوهش‌ها و آزمایش‌های لازم از نظر بالینی مورد نیاز است تا مشخص شود که این دارو تا چه حد می‌تواند در مقابله با کووید ۱۹ مؤثر و ایمن باشد.


بخش های مرتبط

....

#اخبار

# کرونا چای

#چای سبز

# چای سرگل

# گیلان سبز

# ویروس

linkedin facebook instagram pinterest reddit twitter

گیلانیکا

هدف ما در گیلانیکا ایجاد یک بازار سراسری است که هر کسی بتواند آزادانه محصولات و خدمات مرتبط با حوزه کشاورزی را صرف نظر از مرزهای جغرافیایی، معرفی و معامله کند. ایجاد بستری آسان، در دسترس و قابل اعتماد برای همکاری فعالین زنجیره تامین محصولات کشاورزی
سایت فروش محصولات شمال گیلانی کا logo-samandehi

راه های ارتباطی

شماره تماس: 09115033667
Email: info@gilaneka.ir
Email: gilanekala@gmail.com
آدرس : رودسر-خیابان شهدا-پشت بازار محلی برنج فروشان
آدرس باغ گل:رودسر قاسم آباد علیا کوچه شالیزار منزل رمضانعلی رمضانی

codegilanekaکلیه حقوق این سایت متعلق به سایت گیلانیکا می باشد