منوی گیلانی کا
اکانت لاگین سبد سرچ

Product

سبد0

اخبار کشاورزی

هوشمند شدن نانوایی های گیلان

هوشمند شدن نانوایی های گیلان

لایک.

دیتا تاریخ:

چشم نمایش:.

هوشمند شدن نانوایی های گیلان

نانوایی‌های گیلان از نيمه دوم خرداد هوشمند می‌شوند 

گیلانی کا

نماینده عالی دولت در گیلان گفت: از ۱۶ خردادماه، نانوایی‌های استان که واجد شرایط هستند، می‌توانند با نصب کارت‌خوان‌های تعریف شده، آماده اجرای طرح هوشمندسازی شوند.

هوشمند شدن نان گیلانی کا

اسدالله عباسی عصر امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازار، کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار و قرارگاه شهید حاج صادق امانی گیلان با محوریت آرد و نان در سالن اجتماعات شهید انصاری استانداری اظهار کرد: نانوایی‌های فاقد پروانه و خبازی‌هایی که پروانه فعالیت آن‌ها منقضی شده، تا پایان خردادماه مکلف هستند برای تعیین تکلیف پروانه فعالیت خود، به اتحادیه‌ها و اصناف مراجعه کنند.

​بر اساس گزارش گیلانی کا ، وی با تاکید بر لزوم تعیین تکلیف نانوایی‌هایی که پروانه آنان منقضی شده است، افزود: در شهرستان‌ها و بخش‌ها، فرمانداران و بخشداران با کمک ادارات صمت، جهاد کشاورزی و ارتباط با اداره غله و اصناف، در خصوص مشخص شدن وضعیت این نانوایی‌ها اهتمام ویژه داشته باشند.

استاندار گیلان با تاکید بر فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای اجرای صحیح طرح هوشمندسازی یارانه‌های نان سنتی در این استان گفت: از ۱۶ خردادماه، نانوایی‌های استان که واجد شرایط هستند، می‌توانند با نصب کارت‌خوان‌های تعریف شده، آماده اجرای طرح هوشمندسازی شوند.

به گفته عباسی سازوکارهای لازم اندیشیده شده و سامانه‌های کاملا هوشمند طراحی، اجرایی و رصد می‌شوند تا از قاچاق، کم‌فروشی، گران‌فروشی و احتکار جلوگیری به عمل آید.

نان هوشمند در گیلان

وی با اشاره به ذخیره‌سازی مناسب گندم و آرد در استان گیلان بیان کرد: به اندازه کافی گندم و آرد در استان ذخیره‌سازی شده و هیچ تغییری در قیمت نان سنتی اتفاق نمی‌افتد و یارانه مابه‌التفاوت به نانوایی‌ها پرداخت خواهد شد.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه تمامی نانوایی‌ها تا پایان خردادماه باید به دستگاه کارت‌خوان یارانه مجهز شوند، تصریح کرد: در این مرحله به نانوایی‌های متصل به این سامانه با توجه به میزان فروش روزانه، ۱۵ درصد یارانه از سوی دولت پرداخت می‌شود.

عباسی با بیان اینکه در بُعد نظارتی با کمک بسیج اصناف و بهره‌مندی از همه ظرفیت‌ها در کنار مردم هستیم، خطاب به فرمانداران گفت: با توجه به عرضه آرد به اندازه کافی، به هیچ وجه زمان و مقدار پخت نباید در شهرستان‌ها کاهش یابد.


بخش های مرتبط

....

#هوشمند شدن نان

# خرید نان هوشمند

# تاریخ خرید نان هوشمند

# چگونگی خرید نان هوشمند

# از چه زمانی خرید نان هوشمند میشود

#گیلانی_کا

#اخبار

#گیلان_سرسبز

#دانستنی

#نان

#ارز

#کارت_هوشمند

linkedin facebook instagram pinterest reddit twitter

گیلانیکا

هدف ما در گیلانیکا ایجاد یک بازار سراسری است که هر کسی بتواند آزادانه محصولات و خدمات مرتبط با حوزه کشاورزی را صرف نظر از مرزهای جغرافیایی، معرفی و معامله کند. ایجاد بستری آسان، در دسترس و قابل اعتماد برای همکاری فعالین زنجیره تامین محصولات کشاورزی
سایت فروش محصولات شمال گیلانی کا logo-samandehi

راه های ارتباطی

شماره تماس: 09115033667
Email: info@gilaneka.ir
Email: gilanekala@gmail.com
آدرس : رودسر-خیابان شهدا-پشت بازار محلی برنج فروشان
آدرس باغ گل:رودسر قاسم آباد علیا کوچه شالیزار منزل رمضانعلی رمضانی

codegilanekaکلیه حقوق این سایت متعلق به سایت گیلانیکا می باشد