اکانت لاگین سبد سرچ

Product

سبد0

دانستنی ها

قند خون طبیعی چقدر است؟

قند خون طبیعی چقدر است؟

لایکloading...

دیتا تاریخ:

چشم نمایش: loading...

قند خون طبیعی چقدر است؟

ما گلوکز را از غذایی که می‌خوریم، عمدتا غذاهای غنی از کربوهیدرات مانند سیب‌زمینی، برنج و نان به دست می‌آوریم. جذب و ذخیره گلوکز در بدن به طور مداوم با فرآیندهای پیچیده‌ای که در دستگاه گوارش ما رخ می‌دهد، انجام می‌پذیرد.

سایت 

قند خون شما بسته به عوامل گوناگون از جمله سن، بیماری‌های زمینه‌ای، داروهایی که مصرف می‌کنید و بسته به چیزهایی که در آخرین وعده غذایی مصرف کرده‌اید، تغییر می‌کند.

قند خون سایت گیلانیکا

گرچه میزان طبیعی قند خون از شخصی به شخص دیگر متفاوت است، اما طیف طبیعی قند خون یعنی میزان گلوکز خون شما دست کم هشت ساعت پس از یک وعده غذایی بر اساس تعریف سازمان جهانی بهداشت ۷۰ تا ۱۰۰ میلی‌گرم در دسی‌لیتر است.

 

در اغلب افراد پس از غذا خوردن قند خون افزایش پیدا می‌کند. انجمن دیابت آمریکا می‌گوید میزان طبیعی قند خون دو ساعت پس از غذا خوردن عموما کمتر از ۱۴۰ میلی‌گرم دسی‌لیتر است. سایت گیلانیکا  

 با این حال در افرادی که مبتلا به دیابت یا پیش‌دیابت نباشند، معمولا میزان قند پایین‌تر از این معیارهای تعیین‌شده است. یک بررسی در سال ۲۰۰۷ که نتایج آن در «ژورنال علوم و فناوری دیابت» منتشر شد، اندازه‌گیری مداوم قند خون نشان داد  که در اغلب افراد قند خون در طول شب در حدود ۸۲ میلی‌گرم در دسی‌لیتر و در در طول روز ۹۳ میلی‌گرم در دسی‌لبیتر است و یک ساعت پس از یک وعده غذایی تا حداکثر ۱۳۲ میلی‌گرم در دسی‌لیتر بالا می‌رود.


بخش های مرتبط

...load.....


#قند خون طبیعی چقد است

# مقدار قند خون طبیعی

# گلوکز چیست

#به چه علت قند خون تغییر میکند

#دانستنی

#سایت گیلانیکا

linkedin facebook instagram pinterest reddit twitter

گیلانیکا

هدف ما در گیلانیکا ایجاد یک بازار سراسری است که هر کسی بتواند آزادانه محصولات و خدمات مرتبط با حوزه کشاورزی را صرف نظر از مرزهای جغرافیایی، معرفی و معامله کند. ایجاد بستری آسان، در دسترس و قابل اعتماد برای همکاری فعالین زنجیره تامین محصولات کشاورزی
logo-samandehi

راه های ارتباطی

شماره تماس: 09115033667
شماره تماس: 09222119453
Email: info@gilaneka.ir
آدرس : رودسر-خیابان شهدا-پشت بازار محلی برنج فروشان
سایت فروش محصولات شمال گیلانی کا




کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت گیلانیکا می باشد