منوی گیلانی کا
اکانت لاگین سبد سرچ

Product

سبد0

گل و گیاه باغی

قیمت شمشاد طلایی،خرید شمشاد طلایی گلدان ۳.۵

قیمت شمشاد طلایی،خرید شمشاد طلایی گلدان ۳.۵

ریال 150,000

لایک.

دیتا تاریخ:

چشم نمایش:.

قیمت شمشاد طلایی،خرید شمشاد طلایی گلدان ۳.۵

شمشاد طلای ریشه پر فروش بصورت عمده 

  • موجودی ۴۰۰۰ هزار گلدان

  • شماره گلدان ۳.۵

  • شمشاد طلایی (ارتفاع 30 سانتی متر )

 

شمشاد طلایی گلدان شماره چهار

 

این گونه  شمشاد از گونه های بسیار متداول و معمول در شمال ایران بوده و بنا به شرایط محیطی منطقه به مقدار زیادی تولید و مصرف میگردد.

 درختچه همیشه سبز با  برگهای درشت، براق، بیضی شکل که در سایه رنگ سبز ملایم و در روشنایی افتاب دارای لبه های زرد طلایی براق در می آید.  دارای رشد سریع و برای استفاده به عنوان یک پرچین رنگارنگ، و یا به عنوان یک گیاه تزیینی زیبا  مناسب است.  شمشاد طلایی می تواند طیف گسترده ای از شرایط تحمل  کند و بسیار سازش پذیر و مقاوم است، حتی به خوبی در مناطق ساحلی رشد می نماید. اما محیط مناسب برای شمشاد طلایی رسمی، آفتاب کامل با رطوبت متوسط است. شمشاد طلایی را می توان تقریبا در هر ارتفاع، شکل، و یا اندازه، هرس و پیرایش کرد. رنگ های درخشان، و رشد آسان از مشخصات این گیاه زیبا است. رشد گاه به گاه  شاخه هایی با رنگ سبز خالص در برخی از درختچه های شمشاد طلایی، امری طبیعی است و در صورت تمایل می تواند به سادگی از طریق هرس کردن ، اصلاح شود.


شمشاد طلایی رسمی درختچه ای جمع و جور با رنگی جذاب است، زیرا برگ سبز روشن آن با لبه های زرد طلایی زیبا شده است. شاخ و برگ های این درختچه باعث می شود در مناظر باغچه و یا حیاط شما با زیبایی منحصر به فردی بدرخشد. این درختچه تا ارتفاع یک متر و یا بیشتر رشد میکند . لذا شمشاد طلایی رسمی به عنوان یک گزینه عالی در محوطه سازی و فضای سبز  برای ایجاد یک پرچین یا دیواره طبیعی و قابل آرایش بسیار مورد پسند است که برای جذب صدا های محیطی و ترافیک همچنین به وجود اوردن یک چشم انداز زیبا در ترکیب با گیاهان دیگد مورد علاقه بسیاری قرار گرفته است.
قابلیت انطباق با محیط شمشاد به گونه ای است که میتوان با ارایش ان به اندازه ها و شکلهای متفاوت در گلدان و در پاسیو مورد استفاده قرار گیرد. همچنین به عنوان یک درختچه مناسب برای اطراف راههای ورودی و یک جدا کننده طبیعی محوطه سازی و در اطراف فضاهای چمن کاری شده میتوان از این گیاه استفاده نمود. شمشاد طلایی دارای مقاومت به شوری بالا و در مناطق ساحلی و در مناطقی که اسپری نمک به جاده ها انجام می شود رشد میکند. این گونه از شمشاد به خوبی در خاکهای فقیر و در محیطهای دارای تابستانهای گرم  و خشک است.

شمشاد طلایی گونه ای متفاوت از شمشاد سبز رسمی است .

شمشاد طلایی رسمی یک بوته همیشه سرسبز است  که با یک برنامه آبیاری منظم رشد می کنند. و به سادگی با قلمه زدن قابل تکثیر است.برای تکثیر شمشاد طلایی رسمی میتوان در اواخر پاییز تا اواسط زمستان پس از هرس کردن سالیانه ،از شاخه های اضافه جدا شده آن برای گرفتن قلمه استفاده نمود. که با مرطوب نگه داشتن خاک محل قلمه زدن در مدت کوتاهی (حدود یک تا دو ماه) شروع به ریشه زایی میکند و به یک بوته جدید و مستقل تبدیل میگردد.

شمشاد طلایی گونه ای متفاوت از شمشاد سبز رسمی است . که نزدیکی بسیاری از نظر رفتارها و خانواده با هم دارند و تنها در رنگ برگها با یکدیگر متفاوتند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در هنگام " خرید شمشاد " با شماره ی 09119436145 تماس حاصل فرمایید.

قیمت عمده شمشاد طلایی؟

خرید شمشاد طلایی؟

قیمت شمشاد؟

فیمت هر گلدان شمشاد طلایی؟

قیمت شمشاد 1402

خرید شمشاد در شمال

 

 


....

#شمشاد

#شمشادطلایی

#گل گیاه

#شمشاد نعنایی

#شمشاد سبز

linkedin facebook instagram pinterest reddit twitter

گیلانیکا

هدف ما در گیلانیکا ایجاد یک بازار سراسری است که هر کسی بتواند آزادانه محصولات و خدمات مرتبط با حوزه کشاورزی را صرف نظر از مرزهای جغرافیایی، معرفی و معامله کند. ایجاد بستری آسان، در دسترس و قابل اعتماد برای همکاری فعالین زنجیره تامین محصولات کشاورزی
سایت فروش محصولات شمال گیلانی کا logo-samandehi

راه های ارتباطی

شماره تماس: 09115033667
Email: info@gilaneka.ir
Email: gilanekala@gmail.com
آدرس : رودسر-خیابان شهدا-پشت بازار محلی برنج فروشان
آدرس باغ گل:رودسر قاسم آباد علیا کوچه شالیزار منزل رمضانعلی رمضانی

codegilanekaکلیه حقوق این سایت متعلق به سایت گیلانیکا می باشد