منوی گیلانی کا
اکانت لاگین سبد سرچ

Product

سبد0

دانستنی ها

روشن های طبیعی دور کردن حشرات

روشن های طبیعی دور کردن حشرات

لایکloading...

دیتا تاریخ:

چشم نمایش: loading...

روشن های طبیعی دور کردن حشرات

دور کردن حشرات با سیترونلا

روغن سیترونلا یک ماده محبوب برای دفع پشه های طبیعی است. اما ممکن است ندانید که سیترونلا در واقع علفی است که می توانید آن در حیاط خود بکارید. بیشتر محصولات سیترونلا با روغن معطری که گیاه از خود دفع می کند ساخته می شود. تحقیقات نشان داده است که محصولات موضعی سیترونلا فقط حدود دو ساعت دوام می آورند زیرا روغن ها به سرعت تبخیر می شوند، بنابراین وجود گیاهان در اطراف خانه، شما را در برابر آفات گزنده بیمه می کند. چمن سیترونلا می تواند تا 6 فوت ارتفاع و 6 فوت عرض داشته باشد، بنابراین مطمئن شوید که بین آنها فاصله بگذارید. چمن آن، همچنین نور فیلتر شده خورشید و آبیاری مکرر را ترجیح می دهد.

دور کردن حشرات با اسطوخودوس

عطر اسطوخودوس به جلوگیری از پشه ها کمک می کند و تحقیقات نشان می دهد که اسانس های اسطوخودوس بیشتر گونه حشرات را برای شش تا هشت ساعت دفع می کنند. اگر گیاه معطر را در زمین های اطراف خانه خود پرورش دهید، می تواند گرده افشان های مفید را برای ایجاد گل های بنفش فراوان جذب کند. اسطوخودوس باید در فاصله 2 تا 3 فوتی از هم کاشته شود تا فضای لازم برای رشد داشته باشد و در زیر نور مستقیم خورشید رشد کند. بسته به خشکی خاک، هفته ای یک یا دو بار این گیاه را آبیاری کنید.

دور کردن حشرات با گل همیشه بهار

گل همیشه بهار دارای چندین ترکیب حشره کش است (معروف به ترکیباتی که چندین نوع حشرات را دفع می کند) که باعث محبوبیت باغبانان و باغبانان می شود. مانند سایر گیاهان دافع حشرات، عطر گل های همیشه بهار می تواند به دور نگه داشتن حشرات کمک کند. به علاوه، این گیاه فضای زیادی را اشغال نمی کند، نگهداری نسبتاً کمی دارد و در تمام تابستان گل های زیبا و رنگارنگ تولید می کند.

دور کردن حشرات با گل لادن

لادن ها، گل‌های خوراکی با برگ‌های دایره‌ای جذاب و گلبرگ‌های رنگارنگ هستند. بر خلاف سایر گیاهانی که آفات را دفع می کنند، لادن در واقع آنها را جذب می کند تا آنها را از گیاهان دیگر شما (یا از شما) دور کند. اگر باغ دارید، نارنجک ها برای محافظت از خیار، گوجه فرنگی، کدو و غیره در برابر آفات رایج مانند شته ها، سوسک ها و مگس ها مفید هستند. لادن ها می توانند در فضای باز باغ کاشته شوند، بنابراین مطمئن شوید که آنها را حداقل به فاصله 10 تا 12 اینچ از هم بکارید. آنها در مناطقی با شش تا هشت ساعت نور مستقیم خورشید رشد می کنند. به علاوه، گل‌های زیبای آن‌ها کاملاً خوراکی هستند و می‌توانند به سالاد شما یک ارتقای زیبایی ببخشند.

دور کردن حشرات با رزماری

رزماری علاوه بر اینکه گیاهی لذیذ و همه کاره است، حاوی روغن هایی است که نشان داده شده است که یک دافع پشه موثر است. پرورش رزماری آسان است و در بین پرورش دهندگان خانگی محبوب است. این می تواند در یک باغ یا یک جعبه  بر روی پنجره شما درشد کند. به علاوه، داشتن گیاه رزماری در اطراف، چاشنی غذا را آسان‌تر می‌کند.

دور کردن حشرات با  ریحان

اگر به دلیل دیگری برای داشتن گیاه ریحان در تابستان نیاز داشتید، ما به شما ریحان را معرفی می کنیم. فراتر از عطر، برگ های ریحان دارای ترکیباتی هستند که در واقع می توانند لارو پشه را قبل از بیرون آمدن از تخم از بین ببرند، که ممکن است به کاهش تعداد پشه ها در حیاط شما کمک کند. گیاهان ریحان همچنین می توانند به جذب گرده افشان ها کمک کنند

دور کردن حشرات با نعناع

نعناع یکی دیگر از گیاهان معطر است که خاصیت مبارزه با آفات دارد. منتول، ماده فعال مبارزه با حشرات در روغن نعناع و نعناع، ​​دارای خواص بیوسیدی است که به دفع و کنترل کنه ها، پشه ها و آفات مختلف دیگر کمک می کند. این گیاه مانند علف هرز رشد می کند و برای افراد مبتدی گیاه مناسبی است (اگر نمی خواهید تکثیر شود حتماً آن را در گلدان خودش بکارید). پس از شکوفا شدن آن، می توانید از برگ نعناع برای انواع غذاها از آب دم کرده لیمو، خیار و نعناع گرفته تا چاتنی نعناع تازه استفاده کنید.

ERORR...load.....


#دور کردن حشرات با نعناع

#دور کردن حشرات با ریحان

#دور کردن حشرات با رزماری

#دور کردن حشرات با سیترونلا

#دور کردن حشرات با اسطوخودوس

#دور کردن حشرات با گل همیشه بهار

#دور کردن حشرات با گل لادن

linkedin facebook instagram pinterest reddit twitter

گیلانیکا

هدف ما در گیلانیکا ایجاد یک بازار سراسری است که هر کسی بتواند آزادانه محصولات و خدمات مرتبط با حوزه کشاورزی را صرف نظر از مرزهای جغرافیایی، معرفی و معامله کند. ایجاد بستری آسان، در دسترس و قابل اعتماد برای همکاری فعالین زنجیره تامین محصولات کشاورزی
سایت فروش محصولات شمال گیلانی کا logo-samandehi

راه های ارتباطی

شماره تماس: 09115033667
Email: info@gilaneka.ir
Email: gilanekala@gmail.com
آدرس : رودسر-خیابان شهدا-پشت بازار محلی برنج فروشان
آدرس باغ گل:رودسر قاسم آباد علیا کوچه شالیزار منزل رمضانعلی رمضانی

codegilanekaکلیه حقوق این سایت متعلق به سایت گیلانیکا می باشد