منوی گیلانی کا
اکانت لاگین سبد سرچ

Product

سبد0

چای گیلان

خرید چای سبز سرگل لاهیجان ،قیمت چای سرگل

خرید چای سبز سرگل لاهیجان ،قیمت چای سرگل

ریال 1,900,000

لایک.

دیتا تاریخ:

چشم نمایش:.

خرید چای سبز سرگل لاهیجان ،قیمت چای سرگل

چای سبز چیست؟ و تمام آنچه باید در مورد چای سبز بدانید

جالب است بدانید که چای سبز سالم‌ترین نوشیدنی روی کره زمین است! این ماده دارای آنتی‌اکسیدان‌های مختلف و مواد مغذی زیادی است که اثرات قدرتمندی در بدن انسان دارند. اینها شامل بهبود عملکرد مغز، کاهش چربی، کاهش خطر ابتلا به سرطان و بسیاری از مزایای چشمگیر دیگر است. چای سبز دم کرده بدون افزودن شیرینی، یک نوشیدنی با کالری 

صفر است.

چای سیاه و چای سبز هر دو از گیاه واحدی به‌دست می‌آیند و تفاوت آنها در طرز فرآوری چای است. در چای سیاه عملیات تخمیر انجام می‌شود و به همین دلیل رنگ آن پس از خشک شدن از سبز به سیاه تغییر می‌کند. اما در چای سبز، پس از چیدن برگ‌ها، بدون اینکه فرآیند تخمیر روی برگ‌ها انجام شود، این برگ‌ها مقدار کمی حرارت می‌بینند و سپس خشک می‌شوند و از این رو رنگ آن‌ها سبز باقی می‌ماند. و چون فرآیند تخمیر روی این چای انجام نمی‌شود کمی تلخ بوده ولی آنتی‌اکسیدان به مراتب بیشتری نسبت به چای سیاه دارد. 

چای سبز سایت گیلانیکا

چای سبز سرگل بهاره چیست؟

چای سرگل دستچینی از غنچه و برگ بالایی بوته چای در فصل بهار است و بالاترین درجه از نظر کیفیت، رنگ و طعم و خواص درمانی را داراست. چای سبز سرگل بهاره به مراتب تلخی بسیار کمتری نسبت به انواع دیگر چای سبز داشته و بسیار دلنشین‌تر است.

به بوته چای در عکس زیر نگاه کنید. برگ‌های بالایی برگ چای را ابتدا کشاورزان دستچین می‌کنند. به این برگ‌ها، همان برگ‌ سرگل گفته می‌شود. بقیه برگ‌های بوته چای یک درجه ضعیف‌تر (و کمی تلختر) هستند.

....

#چای سبز سرگل

# چای

# چای سبز

# چای گیلان

# فروش چای سبز

# چای سبز سرگل گیلان

# چای لاهیجان

# چای املش

# چای رحیم اباد

# خواص چای

#سبز

# بهترین چای سبز

linkedin facebook instagram pinterest reddit twitter

گیلانیکا

هدف ما در گیلانیکا ایجاد یک بازار سراسری است که هر کسی بتواند آزادانه محصولات و خدمات مرتبط با حوزه کشاورزی را صرف نظر از مرزهای جغرافیایی، معرفی و معامله کند. ایجاد بستری آسان، در دسترس و قابل اعتماد برای همکاری فعالین زنجیره تامین محصولات کشاورزی
سایت فروش محصولات شمال گیلانی کا logo-samandehi

راه های ارتباطی

شماره تماس: 09115033667
Email: info@gilaneka.ir
Email: gilanekala@gmail.com
آدرس : رودسر-خیابان شهدا-پشت بازار محلی برنج فروشان
آدرس باغ گل:رودسر قاسم آباد علیا کوچه شالیزار منزل رمضانعلی رمضانی

codegilanekaکلیه حقوق این سایت متعلق به سایت گیلانیکا می باشد