اکانت لاگین سبد سرچ

Product

سبد0

اخبار کشاورزی

تغییر قیمت برنج

تغییر قیمت برنج

لایکloading...

دیتا تاریخ:

چشم نمایش: loading...

تغییر قیمت برنج

مدتی است که قیمت برنج  داخلی و خارجی در بازار روند افزایشی دارد و برنج ایرانی که در شهریور سال گذشته هر کیلو 27 هزار تومان قیمت داشته در مرداد ماه امسال به بیش از 38 هزار تومان و در شهریورماه نیز متوسط قیمت تا حدود 43 هزار تومان رسید. 

شالیزار سایت گیلانیکا

افزایش هزینه‌های تولید، هزینه‌های بسیار بالای کارگری، قیمت تجهیزات و ماشین‌آلات کشاورزی و کاهش تولید محصول و بهره‌وری از مهم‌ترین عوامل افزایش قیمت برنج به شمار می‌روند از طرفی بسیاری از کشاورزان برای عرضه این محصول استراتژیک به بازار بسیار هزینه‌ کرده و نیاز به حمایت دارندیکی دیگر از مشکلات، کاهش میزان بهره‌وری در روستا است و با این‌ میزان بهره‌وری چه کسی باید کشاورزان را راهنمایی کند که از چه نوع سم یا کود استفاده کنند یا آزمایش خاک داشته باشند و این عوامل منجر به افت بهره‌وری، کاهش محصول برنج و افزایش قیمت این‌ محصول شده است. 

برنج سایت گیلانیکا


بخش های مرتبط

...load.....


#برنج

#برنج گیلان

# برنج هاشمی

# برنج دم سیاه

# برنج طارم

# بهترین نوع برنج

linkedin facebook instagram pinterest reddit twitter

گیلانیکا

هدف ما در گیلانیکا ایجاد یک بازار سراسری است که هر کسی بتواند آزادانه محصولات و خدمات مرتبط با حوزه کشاورزی را صرف نظر از مرزهای جغرافیایی، معرفی و معامله کند. ایجاد بستری آسان، در دسترس و قابل اعتماد برای همکاری فعالین زنجیره تامین محصولات کشاورزی
logo-samandehi

راه های ارتباطی

شماره تماس: 09115033667
شماره تماس: 09222119453
Email: info@gilaneka.ir
آدرس : رودسر-خیابان شهدا-پشت بازار محلی برنج فروشان
سایت فروش محصولات شمال گیلانی کا
کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت گیلانیکا می باشد