منوی گیلانی کا
اکانت لاگین سبد سرچ

Product

سبد0

دانستنی ها

امیکرون چند روز روی دست باقی می ماند؟

امیکرون چند روز روی دست باقی می ماند؟

لایک.

دیتا تاریخ:

چشم نمایش:.

امیکرون چند روز روی دست باقی می ماند؟

رئیس کارگروه پیشگیری و بهداشت ستاد ملی کرونا با بیان اینکه باید کانون‌های اصلی را شناسایی کرده و به ماهیت اُمیکرون خوب توجه کنیم، گفت:اُمیکرون تاثیرش روی پوست دراز مدت است و ممکن است تا 8 روز بماند؛بنابراین بهداشت دست خیلی مهم است.

اُمیکرون سایت گیلانی کا

حمید سوری، رئیس کارگروه پیشگیری و بهداشت ستاد ملی کرونا درباره اینکه «اکنون وضعیت کرونایی کشور چگونه است؟»،گفت: اُمیکرون با سرعت تاثیر می‌گذارد و مهمترین موضوع اقدامات فوری است که باید انجام گیرد.

وی ادامه داد: تفاوت اساسی واریانت اُمیکرون با دیگر واریانتها این است که وقت زیادی نداریم و باید به سراغ کارها و برنامه‌هایی برویم که زود جواب بگیریم تا بار ناشی از این اپیدمی را به حداقل برسانیم.

سوری با بیان اینکه اُمیکرون روی پلاستیک 190 ساعت ماندگاری دارد،ابراز داشت:در خصوص ماندگاری در هوای آزاد نیز مانند واریانت‌های دیگر است؛ چون ویروس خارج از بدن موجود زنده خیلی نمی‌تواند زنده بماند اما پوست و پلاستیک به دلیل ویژگی‌های خود، ماندگاری ویروس را افزایش داده و باعث می‌شود سرعت انتشار بالا رود.

وی درباره «وقوع پیک ششم»،متذکر شد: بله، پیک ششم شروع شده، البته از لحاظ رسمی؛چراکه از سطح منطقه‌ای از چند هفته پیشتر شروع شده بود.

 


بخش های مرتبط

....

#امیکرون چند روز روی دست باقی می ماند

# امیکرون چند روز روی سطوح باقی می‌ماند

#اکنون وضعیت کرونایی کشور چگونه است

#سایت گیلانی کا

# دانستنی

# کرونا

# اومیکرون

# ویروس

linkedin facebook instagram pinterest reddit twitter

گیلانیکا

هدف ما در گیلانیکا ایجاد یک بازار سراسری است که هر کسی بتواند آزادانه محصولات و خدمات مرتبط با حوزه کشاورزی را صرف نظر از مرزهای جغرافیایی، معرفی و معامله کند. ایجاد بستری آسان، در دسترس و قابل اعتماد برای همکاری فعالین زنجیره تامین محصولات کشاورزی
سایت فروش محصولات شمال گیلانی کا logo-samandehi

راه های ارتباطی

شماره تماس: 09115033667
Email: info@gilaneka.ir
Email: gilanekala@gmail.com
آدرس : رودسر-خیابان شهدا-پشت بازار محلی برنج فروشان
آدرس باغ گل:رودسر قاسم آباد علیا کوچه شالیزار منزل رمضانعلی رمضانی

codegilaneka



کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت گیلانیکا می باشد