اکانت لاگین سبد سرچ

Product

سبد0

اخبار کشاورزی

قیمت چای در بازار

قیمت چای در بازار

لایکloading...

دیتا تاریخ:

چشم نمایش: loading...

قیمت چای در بازار

مشکلات تولید، اصلاح و بهسازی باغات و کارخانه‌های چای در یک دهه گذشته موجب کاهش سهم چای ایرانی از بازار و شکل‌گیری پدیده دپوی چای سنواتی شده بود، اما اکنون مسئولان از بهبود شرایط تولید داخل چای به‌دلیل صرفه اقتصادی و بازگشت کارخانه‌های تعطیل شده به چرخه تولید خبر می‌دهند.

برگ چای سایت گیلانیکا

در ۳ سال گذشته قیمت چای ایرانی و خارجی در بازار مصرف رشد چند برابری داشته و اکنون متوسط قیمت هر کیلوگرم چای ایرانی در بازار بین ۱۰۰ تا ۱۸۰ هزار تومان است.

حبیب جهانساز، رئیس سازمان چای کشور گفت:تا‌کنون ۱۲۷ هزار و ۳۸۴ تن برگ سبز درجه یک و دو از چایکاران استان‌های گیلان و مازندران به ارزش ۷۲۰ میلیارد تومان خریداری و از این میزان برگ سبز چای تا‌کنون ۲۸ هزار و ۶۵۷ تن چای خشک تولید شده است.

از این میزان برگ سبز چای خریداری شده ۲۵ درصد سهم دولت و ۷۵ درصد سهم کارخانه‌های چای بوده است که تا پایان شهریور‌ماه امسال دولت ۱۰۰ درصد سهم خود از مطالبات چایکاران بابت خرید برگ سبز چای و کارخانه‌ها ۸۵ درصد سهم خود و به‌طور میانگین در مجموع تا‌کنون ۸۷ درصد مطالبات چایکاران به مبلغ ۶۲۶.۵ میلیارد تومان پرداخت شده است.


بخش های مرتبط

...load.....


#چای گبلان

# اخبار

# خبر گیلان

# اخبار چای

# چای لاهیجان

# چای املش

# خبرای کرونا

linkedin facebook instagram pinterest reddit twitter

گیلانیکا

هدف ما در گیلانیکا ایجاد یک بازار سراسری است که هر کسی بتواند آزادانه محصولات و خدمات مرتبط با حوزه کشاورزی را صرف نظر از مرزهای جغرافیایی، معرفی و معامله کند. ایجاد بستری آسان، در دسترس و قابل اعتماد برای همکاری فعالین زنجیره تامین محصولات کشاورزی
logo-samandehi

راه های ارتباطی

شماره تماس: 09115033667
شماره تماس: 09222119453
Email: info@gilaneka.ir
آدرس : رودسر-خیابان شهدا-پشت بازار محلی برنج فروشان
سایت فروش محصولات شمال گیلانی کا
کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت گیلانیکا می باشد